Turkish Announcer
Bak üye ol bırakmam valla !
Turkish Announcer
Bak üye ol bırakmam valla !
Turkish Announcer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futbol oyunları tutkunlarının buluştuğu adres.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Siteye değer verelim !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Siteye değer verelim ! Empty
MesajKonu: Siteye değer verelim !   Siteye değer verelim ! Icon_minitimeC.tesi Ekim 08, 2011 2:39 pm

Örneğin bazı arkadaşlarımızın konularına ve içeriklerine baktığımızda:
Konu Başlığı :
Yok
Yardımm
Bi el atınn
İçeri Giiiiiiiirrrrr !
Bir hata oluşuoo
SORUNNNN
vb... Ararsanız bu ve bunlar gibi bir çok özensiz konular görebilirsiniz.
Örnek olarak bir konuda
Konu Başlığı : Ball Editör (gören kişi hemen bir editör programı sanıcaktır)
Konu İçeriği : v1.2 de verilen paket dosyalardaki ball editör save dosyamda değişiklik yaptım ama bozuldu ve şuanda oynayamıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim

Konu içeriği hakkında konu başlığı çok az bilgi veriyor, bu nedenle forumda gezen üyelerin dikkatini çekip farklı içeriklerle karşılaşmasını sağlıyor. Arkadaşımız sorununa çözüm yolu arıyor ancak bunu yanlış yollardan yapıyor.

Konu başlığına değer verilmeli ve içerik hakkında bilgi verici olmasına özen gösterilmeli.

Örneğin
v 1.2 Tezahürat Sorunu Alıyorum (V 1.2'yi kurduğunda tezahuratda bir sorun çıktığını anlatıyor)
Şu ana Kadar Okuduğum En Güzel Eleşitri Mesajı. Herkes Okumalı! (Zaten anlaşıldı)
Gibi başlıklara bakıldığında içeriğinin ne olduğu hakkında bilgi vermesi, forum üyesinin dikkatini çekiyorsa veya yardım edebilecekse tıklayacağı bir konu olmasını sağlar. Farklı başlık farklı içerikli konular, yanlızca ne olduğunu merak edip üyenin boşuna zaman kaybına uğramasını sağlayabilir.

Ve şu anda bakacak olursanız üyelerin %50'sinden fazlasının avatar kullanmadığını görebilirsiniz. Profil düzenlemelerini tavsiye ediyorum.

Ve önemli konulardan bir taneside konu açarken nereye açıldığına dikkat edilmeli.
Bir konuyu açarken hangi forum isminin altında açıldığına dikkat edilmeli.
örneğin sorununuzu forumda paylaşmak ve çözüm için cevap almak istiyorsanız, "exTReme'11 Sorunlarınız" başlığı altında konunuzu başlığı ve içeriğine özen göstererek açabilirsiniz ve forum üyeleride size en kısa zamanda yardım edebilir.

T.F.P ekibinin yayınlamış olduğu bir çok kuralı 3-5 dakikanızı ayırarak okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Konulara cevap yazarkende eleştiri, fikir, görüş, beğeni vb. dışında küçücük bir nezaket belirtisi olan teşekkür'ü de unutmayalım

Okuduğunuz için teşekkürler.
https://turkishannouncer.forumdizini.com

Siteye değer verelim !
1 sayfadaki 1 sayfası